2016 Ev Dekorasyon Trendleri

Evinizi 2016 ev dekorasyonu trendlerine gore döşemek ister misiniz? Tabiki ev dekorasyonunu her sene baştan aşağıya yenilememeiz çok mümkün değil fakat ilk kez ev kuranlar veya ufak değişikliklerle trendi yakalamak isteyenler için dekorasyon ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Artık evimizin her yeri teknolojik aletlerle çevreli fakat yeni trendde artık mümkün olduğunca teknolojik aletlerden uzak duruyoruz. Ferah ve kalabalıktan uzak durmak bu trendin en önemli özelliklerinden biri.

Mutfak dekorasyonunda açık renkler halen ön planda. Mutfak dolaplarındaki beyaz akımı devam ediyor fakat yeni trended artık beyaz mutfak dolaplarına canlı bir renkte eşlik ediyor. Çift renkli mutfak dolapları, 2016’nın trendlerinden. Ayrıca beyaz eşya seçiminde beyaz ve grinin yerine siyah elektronik aletler aldı. Siyahın modern görünüşü mutfağınıza ayrı bir hava katacak. Depolama alanine arttırmak içinse büyük dolaplara ihtiyacımız olacak.

Ferahlık ve sadeliğin ön planda olduğunu söylemiştik. Geniş ve uzun parkelerin uygulandığı evler yeni trende uygun dizayn edilmiş oluyor. Parkelerde de seçimler açık renklerden yana olmalı.

2016-ev-dekorasyon-trendleri_1

Son bir kaç yıldır sıklıkla uygulanan nişler, yeni trendde de yer alıyor. Duvar nişleri ve tavan nişleri 2016 ev dekorasyon trendlerinin başında geliyor. Oturma odası dekorasyonu genellikle televizyon odaklı yapılıyor ve eşyalar televizyonun etrafında konumlandırılıyor. Fakat durum bu sene daha farklı. Yaşam alanımızı televizyonun etrafında oluşturmuyoruz. Mümkün olduğunca teknolojik aletlerden uzak, sıcak ve samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Banyo dekorasyonunda ise, kalın çerçeveli bol aynalar kullanılıyor. Banyolar artık yaşam alanı gibi dekore ediliyor. Banyo dekorasyonunda sandalyeler, koltuklar, bitkiler ve halılar görebilirsiniz.

2016-ev-dekorasyon-trendleri_2

loading...

4 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. Kredi danışmanlık

  Gerçekten inanılmazlar.

  Reply
 2. Anonim

  Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu temel ve meslekli atölyeler, ders programı, eğitmen kadrosu, gezi programı ve fiyatları
  http://www.fotografcilikkursu.com.tr/
  #fotoğrafçılıkkursu #fotoğrafçılıkkursları #fotoğrafçılıkeğitimi

  Reply
 3. Anonim

  Biz de mobilya ve dekorasyon üzerine iş yapan bir firma olduğumuz için yazınız ilgimi çekti. Özellikle 1. resimdeki yemek sandalyeleri gerçekten bir harika.

  Reply
 4. Anonim

  Ağız Kokusu Nedenleri ve Tedavisi – Ağız Kokusu Nasıl Giderilir?
  Ağız kokusunun önlenebilmesi için dikkat edilmesi gerekenler ile diş hekimlerinin uyguladığı ağız kokusu tedavi yöntemleri
  Ağız Kokusu Nedenleri ve Tedavisi

  Halitosis olarak da bilinen ağız kokusu, patolojik ve fizyolojik nedenlerle ortaya çıkan ve ağızda çirkin bir koku yaratan rahatsızlıktır. Bazen çok önemli hastalıkların da habercisi olan ağız kokusu, kişinin sosyal ve mesleki yaşantısını etkilemektedir. Diş hekimi önerisiyle yapılan tedaviler ve ağız temizliği yöntemleriyle ortadan kaldırılan ağız kokusu nedenleri ile çeşitleri:..
  Yazının Devamı: http://www.omerpolatdisklinigi.com/agiz-kokusu-nedenleri/

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.