2016 Burç Yorumları

2016 yılında hangi burcu neler bekliyor? İşte 2016 astroloji yorumları

KOÇ BURCU 2016 YORUMU (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç Burçları 2016 yılında iş, kariyer ve gelecek hedeflerinize daha ciddi ve olumlu yaklaşacağınız, daha çok çalışacağınız, oldukça önemli görevler alabileceğiniz ve bunların sonucunda hedeflerinize ulaşabileceğiniz güzel günler sizi bekliyor.

BOĞA BURCU 2016 YORUMU (21 Nisan-21 Mayıs)
Sevgili Boğa Burçları Jüpiter 9 Eylül’e kadar Başak burcunda sizin için çok yardımcı bir pozisyonda duracak. Genelde şans evi olarak bilinen beşinci evinizdeki Jüpiter her alanda kısmetinizi bollaştıracak. Öncelikle aşk, romantizm, sanat, hobiler, spor ve yaratıcılık gerektiren her bölümde Jüpiter’den destek alacaksınız.

İKİZLER BURCU 2016 YORUMU (22 Mayıs–21 Haziran)
Sevgili İkizler Burcu Jüpiter 9 Eylül’e kadar Başak burcunda ev, yuva, aile gibi konularda sizi iyi bir şekilde destekleyecek. Ev alabilir, mülk sahibi olabilir, evinizi genişletebilirsiz. Aileniz daha da genişleyebilir, evlilik ve çocuk konularında sorumluluk almanız oldukça mümkün. Anneniz ve akrabalarınız ile ilgili konularda harika gelişmeler olabilir, mutluluk duyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 2016 YORUMU (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç Burçları manevi, ruhsal ve zihinsel olarak büyüdüğünüz, hayata bakışınızın değiştiği harika bir yıl sizi bekliyor.

Ayın düğümleri yıl boyunca Başak-Balık çizgisindeyken, şans ve bereket gezegeni Jüpiter’de 9 Eylül’e kadar Başak burcunda ikamet edecek. 2016 yılında yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalarla ilişkileriniz güçlenebilir ve onlardan yarar görebilirsiniz. Kardeşlerinizin yaşamlarında çok önemli büyüme ve gelişme fırsatları ortaya çıkacaktır. Kişisel gelişiminiz ve eğitim için çok iyi bir dönem yaşayacaksınız. İlgilendiğiniz her alanda eğitim alabilirsiniz; mesela dil öğrenebilirsiniz. Biraz daha disipline ve düzene ihtiyacınız olacak, fakat korkmayın Satürn bu konuda size yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU 2016 YORUMU (23 Temmuz–23 Ağustos)
Sevgili Aslan Burçları 2016 yılı boyunca kadersel değişimleri başlatan Ay düğümleri Başak-Balık hattında duracağından Ay ve Güneş tutulmalarını da bu burçlarda yaşayacaksınız. Şans ve bereket gezegeni büyük benefik Jüpiter ise 9 Eylül’e kadar Başak burcunda olacak daha sonra Terazi burcunda ilerleyecek.

BAŞAK BURCU 2016 YORUMU (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak Burçları şans, bereket gezegeni olan Jüpiter bu 2016’da 9 Eylül’e kadar sizin burcunuzda olacak. Jüpiter 12 yılda bir sizin burcunuza denk geliyor. Bu yıl kendinizi rahatlıkla koruma altında hissedebilirsiniz. Özel ve kariyer yaşamınızda Jüpiter’in fırsatları ve büyüme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, seyahatler, ruhsal ve felsefi gelişim alanlarında harika bir yıl sizi bekliyor.

TERAZİ BURCU 2016 YORUMU (23 Eylül-23 Ekim)
Sevgili Terazi Burçları 2016 yılı size hem zihinsel hem de ruhsal açıdan önemli gelişim fırsatları sağlayabilir. 9 Eylül’e kadar şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Başak burcunda sizin için koruyucu bir pozisyonda duracak. On ikinci evinizdeki Jüpiter hem bedensel hem ruhsal anlamda size şifa sağlayabilir. Manevi tarafınızın güçlendiği, evrenle bir olduğunuzu hissettiğiniz, sezgilerinizin ve yeteneklerinizin arttığı bir dönem sizi bekliyor.

AKREP BURCU 2016 YORUMU (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep Burçları 2016 yılında iş, kariyer ve para durumunuzda harika gelişmeler olabilir, başarılı adımlar atabilirsiniz. Geçen yıl kariyer evinizden geçen Jüpiter size çeşitli iş ve kariyer fırsatları sunmuş olabilir. Bu yıl işlerinizi geliştirip maddi getirilerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

YAY BURCU 2016 YORUMU (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay Burçları disiplin ve sorumluluk gezegeni olan Satürn 2017 yıl sonuna kadar sizin burcunuzda yer alacak.

Satürn gezegeni sizin için gerekli olan ve olmayan kavramları anlamanızı sağlayacak ve yaşamınızda yeni yapılandırmalar, düzenlemeler sağlayacak. Bu süreçte ihmal ettiğiniz, ertelediğiniz konuları tamamlayıp, hatalarınızla yüzleşeceksiniz.

OĞLAK BURCU 2016 YORUMU (21 Aralık–20 Ocak)
Sevgili Oğlak Burçları gezegeniniz Satürn 2016 yılı boyunca Yay burcunda onikinci evinizde olacak.

Bu durum sizin biraz yalnız kalma ihtiyacınızı arttırabilir. Ruhsal olgunluk, manevi gelişim konularında önemli aşamalar elde edebilirsiniz. Bedensel ve ruhsal sağlığınız, şifa ve terapi gibi konulara daha ciddi yaklaşabilir ve günlük yaşamınızı oldukça düzenleyebilirsiniz.

KOVA BURCU 2016 YORUMU (21 Ocak–18 Şubat)
Sevgili Kova Burçları 2016 yılında yönetici gezegenleriniz Satürn ve Uranüs sizi destekleyen evlerde seyahatlerde bulunacak.

Satürn Gezegeni 2017 yılına kadar Yay burcunda seyahat ederek sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkilerinizde yeni yapılandırmalar oluşturabilir. Bu zamanda bazı arkadaşlarınızla daha az görüşebilir ya da ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. İş amaçlı ilişkiler, statü sahibi olgun yaştaki kişiler çevrenizde daha fazla olabilir. Sizin için gerekli ve gereksiz olan ilişkileri gözden geçirip yeniden düzenleyeceksiniz.

BALIK BURCU 2016 YORUMU (19 Şubat–20 Mart)
Sevgili Balık Burçları 2016 hiç şüphesiz sizin için önemli bir yıl olacak. Yıl bittiğinde yaşamınızda önemli değişimler olduğuna şahit olabilirsiniz. Kadersel Ay düğümleri yıl boyu Başak-Balık hattında olacağı için Güneş ve Ay tutulmaları da bu burçlarda meydana gelecek. Tutulmalar yaşamımızı değiştirecek ve dönüştürecek gelişmeleri hızlandırırlar.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.