1 Kasım Pazar 2015 Günlük Burç Yorumları

1 Kasım Pazar 2015 Günlük Burç Yorumları, bakalım bugün burçlar sizin için neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bakalım bugün sizin için neler olacak?

Koç Burcu – 21 Mart – 20 Nisan
Ara sıra kendinizi yel değirmenlerine karşı direnen Don Kişot gibi hissedebiliyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadele ederken kendinizi hep yalnız buluyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı yalancı buluyor ve bunu çekinmeden o na söylüyorsunuz.

Boğa Burcu – 21 Nisan – 21 Mayıs
Aile ilişkilerinde ileri adımlar atmanız mümkün. Mantık içinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecektir. Bugün gün içinde kalabalık içinde ciddi sevinçler yaşayabilirsiniz. Arkadaş desteği almadan üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun yaşıyorsunuz. Çok çaresiz olduğunuz bu konu, güvendiğiniz erdemli bir dostunuzun desteği ile giderilecek.

İkizler Burcu – 22 Mayıs – 21 Haziran
Yalnızlık problemi sizi içten içe adeta yiyip bitiriyor. Ahlaki prensiplerinizden dolayı kolaylıkla yeni bir ilişkiye başlamayı yadırgıyor olabilirsiniz. Bir arkadaşınızın vasıtasıyla tanışacağınız bir kişiyle güzel bir iletişim kurmanız mümkün. Ofiste yapmak istediğiniz değişiklikleri bir kaç gün ertelemenizde fayda var.

Yengeç Burcu – 22 Haziran-22 Temmuz
Para konularında günün ilk başlarında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı zenginleştirecek bazı fikirleriniz olacak. Öğleden sonra ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan vazgeçin.

Aslan Burcu – 23 Temmuz – 23 Ağustos
Tatlı dil bugün pek çok güzel kapının sonuna kadar açılmasını sağlayacaktır. Fakat bu anahtarı kullanmak sandınız kadar kolay olmayacak. İkna edici olabilmek için sert ve kararlı davranışlar yerine sevecen ifadeleri tercih etmelisiniz.

Başak Burcu – 24 Ağustos – 22 Eylül
Tanıdıklarınızdan birine karşı gittikçe artan bir güvensizlik içindesiniz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde olduğunu söyleyen kişiler sizi yanıltıyor olabilir.

Terazi Burcu – 23 Eylül – 23 Ekim
Güven duyguları içinde devam eden ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki fikirlere itibarınız olmasın. Her manada belli bir güvene sahip ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Kariyerinizde ki bazı sorunları büyüterek kendinizi boş yere yoruyorsunuz. Aslında son derece aranılan bir kişilğiniz var.

Akrep Burcu – 24 Ekim – 22 Kasım
Eğlence için ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batmaya başladı. Siz paranızı kendinize göre iyi bir şekilde harcadıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten hiç önemli değil.

Yay Burcu – 23 Kasım-21 Aralık
Alacağınız yeni ve güzel bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden kaldıracak. Uzun zamandır beklediğiniz düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu 21 Aralık – 20 Ocak
Ağzı çok iyi laf yapan ve bir şekilde olmayanı oldurabilecek şekilde insanları sözleriyle ikna eden kişilere karşı son derece dikkatli olun.

Kova Burcu – 21 Ocak – 18 Şubat
Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Halbuki bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmanıza uygun değil. Sürpriz gelişmeler sayesinde çok yakında düze çıkabilirsiniz.

Balık Burcu – 19 Şubat – 20 Mart
Bu günlerde biraz hassassınız. Kendinize dikkat etmeli ve sağlık önlemleri almalısınız.

Harika bir Pazar günü sizin olsun. Gününüz aydın olsun. Göksel – Denize Bıraksam

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.